Zapraszamy do
Galerii Jarocińskiej

Galeria Inspiracji to miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego szukasz. Naszym głównym produktem są perfumy na mililitry firmy Tanellis. Posiadamy w swojej ofercie wiele kompozycji zapachowych, na wzór największych kreatorów świata perfum. Stale poszerzana i uzupełniana o pojawiające się na rynku polskim nowości oferta oraz najniższa cena w mieście jest naszym najważniejszym atutem.

Można u Nas znaleźć wiele inspiracji na prezenty oraz różne rozwiązania do wystroju mieszkania. Asortyment jest wyszukany, zazwyczaj dekoracje dostarczane są w pojedynczych egzemplarzach, co świadczy o tym, że ma się możliwość posiadania czegoś wyjątkowego, innego niż wszyscy. Chętnie doradzamy w kwestiach prezentów na wiele okazji, przy tym można też zapakować wybrany prezent, czyli pełen pakiet w jednym miejscu bez zamartwiania się o dodatkowy czas i pomysł na zapakowanie upominku.

Nowością i prawdziwym HITEM w naszym sklepie są foto-obrazy oraz wydruk zdjęć! Wystarczy dostarczyć nam zdjęcie na dowolnym nośniku, a resztą zajmiemy się za Ciebie. Istnieje także możliwość korekty starych zdjęć w formie fizycznej, np. powiększenia do wybranego formatu + wydruk na płótnie jako obraz lub wydruk na papierze fotograficznym. Ponadto dodatkiem, który cieszy się popularnością w naszym sklepie są metryczki, czyli grafiki wykonywane z okazji np. narodzin dziecka, chrztu świętego czy roczku z pełną personalizacją. Wykonujemy także projekty na specjalne zamówienie klienta z wielu innych okazji np. podziękowania dla rodziców, życzenia na urodziny itp.

Sklep czynny:

Pn-Pt 10:00 – 18:00

Sb 10:00 – 14:00

Tel. 725 546 938

Nasz FACEBOOK: https://web.facebook.com/GaleriaInspiracjiJarocin/